• 1
  • 2
  • 3

„Jak uczestniczyć w europejskich zamówieniach publicznych i w zamówieniach publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych" - seminarium PARP

Uprzejmie informujemy, że 15 października 2010 r. (piątek) odbędzie się współorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Jak uczestniczyć w europejskich zamówieniach publicznych i w zamówieniach publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych”.

 

Seminarium odbędzie w hotelu RadissonBlu w Warszawie, ul. Grzybowska 24, w sali konferencyjnej „Wiosna” w godz. 10:30 - 14:30.Uczestnictwo przedsiębiorców z sektora MŚP w seminarium jest bezpłatne. Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.
Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych prosimy nadsyłać bezpośrednio do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości do dnia 14 października br., e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. blocked::mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem (022 432 70 46).
Ze względu na ograniczoną pulę miejsc, PARP zastrzega sobie możliwość skrócenia podanego powyżej terminu nadsyłania zgłoszeń. O przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia zostanie bezzwłocznie potwierdzone drogą mailową. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń.Kontakt: Aleksandra Wolska, Zespół Przedsiębiorczości PARP, tel. 022 432 82 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." title="mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. blocked::mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program seminarium 15.10.2010
Zgłoszenie udziału 15.10.2010


Created by logo1