Change language
  • 1
  • 2
  • 3

FAST TEXTILE 2016

W dniach 17- 19 listopada 2016 r. w Ptak Warsaw Expo odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Tkanin i Dodatków FAST TEXTILE.

Międzynarodowe Targi Tkanin i Dodatków Fast Textile to idealna okazja do zapoznania się z trendami na sezon wiosna/lato 2017 oraz najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w przemyśle tekstylnym, a także promocja polskiego przemysłu włókienniczego.

  • Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest FORUM TEKSTYLNE, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Druk na tkaninach, grafika, projektowanie, włókiennictwo, zarządzanie przedsiębiorstwem, nowatorskie rozwiązania technologiczne to niektóre zagadnienia poruszane podczas wykładów. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

  • W celu zaprezentowania trendów na wiosnę/lato 2017 tworzymy ponownieSTREFĘ TRENDÓW, gdzie będą prezentowane najnowsze trendy tkanin, dzianin i dodatków. Ekspozycję zaaranżuje projektantka w oparciu o trendy na rok 2017 z kolekcji największych domów mody.

  •  JOB OFFERS to nowy projekt. Planujemy stworzyć ścianę z ofertami pracy naszych wystawców dając sposobność znalezienia pracy oraz poszerzenia wiedzy czy podzieleniem się spostrzeżeniami.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.warsawexpo.eu 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W

 

Created by logo1