• 1
  • 2
  • 3

Międzynarodowe targi innowacyjnych zastosowań tekstyliów - Taipei Innovative Textile Application Show (TITAS)

titas

Biuro Gospodarcze i Kulturalne Taipei, przedstawicielstwo Tajwanu w Polsce informuje o międzynarodowych targach innowacyjnych zastosowań tekstyliów, Taipei Innovative Textile Application Show (TITAS), które odbędą się w terminie 13-15 października 2010 roku w Taipei.


Podczas tych największych targów tekstylnych w regionie Azji Południowo-Wschodniej, firmy z Polski będą miały okazję nawiązać owocne kontakty handlowe ze znanymi producentami włókien, przędzy, materiałów oraz tekstyliów domowych. Szczegółowe obszary innowacyjnych zastosowań tekstyliów znajdują się w załącznikach. 

W roku 2010 w odpowiedzi na oczekiwania wystawców organizatorzy targów stworzyli specjalną ofertę udziału w targach - szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej http://www.titas.com.tw oraz w załącznikach.

Z myślą o ułatwieniu podjęcia decyzji udziału w targach w tak odległym kraju jak Tajwan, organizatorzy przygotowali również atrakcyjną propozycję refundacji przelotu na Tajwan. W załączeniu program zachęt dla firm odwiedzających Tajwan w celach biznesowych (TAITRA Incentives for Buyers Visiting Taiwan) oraz formularz zgłoszeniowy.

Jeżeli wyrażą Państwo zainteresowanie naszą propozycją prosimy o kontakt z naszą placówką. 
ul. Emilii Plater 53, p. 30,
00-113 Warszawa,
Tel.: +48-22-2130072
Fax: +48-22-2130075

Załączniki
Program zachęt
Folder o targach
Zgłoszenie wstępne
Formularz zgłoszeniowy
Plan targów

Created by logo1