• 1
  • 2
  • 3

Międzynarodowe Targi Mody w Brnie

stylWydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze uprzejmie informuje, że w ramach swej działalności promocyjnej w 2009 roku organizuje stoisko informacyjno-promocyjne na Międzynarodowych Targach Mody w Brnie (17 - 19.02.2009).

Impreza składa się z dwóch grup tematycznych:

  • STYL (konfekcja damska i męska, odzież skórzana, dziecięca, młodzieżowa  specjalna, bielizna, materiały tekstylne, galanteria odzieżowa i dekoracyjna, biżuteria itp.)
  • KABO (obuwie, torby, torebki, kufry, wkładki ortopedyczne, środki czystości, materiały do produkcji obuwia itp.) 

(szczegółowy zakres branżowy obydwu grup tematycznych targów dostępny jest na stronie http://www.bvv.cz/styl) W ramach targów przebiega szereg imprez towarzyszących m.in.: prezentacje trendów mody w nadchodzących sezonach powiązane z pokazami mody, konkursy młodych projektantów mody oraz seminaria i konferencje poświęcone produkcji i handlowi wyrobami tekstylnymi i obuwniczymi.W lutowej edycji targów w 2008 roku wzięło udział łącznie 609 wystawców z 23 krajów. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła 15.606 m2, a całkowita liczba zwiedzających - 19.050 osób.
Przedsiębiorcy polscy zainteresowani promocją swoich wyrobów, którzy nie będą mogli uczestniczyć w targach, proszeni są o nadsyłanie materiałów informacyjno-promocyjnych w formie broszur, ulotek, katalogów itp. na podany niżej adres. Nadesłane materiały zostaną zaprezentowane na stoisku Wydziału.Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze

Loretánské nám. 109/3
118 00 Praha 1 - Hradčany
Republika Czeska

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Wydziałem.
tel: +420 271 732 342
fax: +420 272 735 442
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.praha.trade.gov.pl

Created by logo1