• 1
  • 2
  • 3

Targi London Garments Expo

W dniach 9-11 września w Londynie odbędzie się trzecia edycja targów sektora odzieżowego i tekstylnego, London Garments Expo. Te międzynarodowe targi  stopniowo stają się coraz bardziej znaczącą w branży odzieżowej imprezą.

Targi odbędą się w Business Design Centre w dzielnicy Islington, która znajduje się w pobliżu najbardziej znanych londyńskich skupisk sklepów z odzieżą. Na targach prezentować się będzie 122 wystawców z 12 krajów z całego świata. Podczas targów prezentowane będą materiały i gotowe wyroby odzieżowe najbardziej znanych marek.

Targi przeznaczone są dla producentów tkanin i odzieży, producentów odzieży specjalistycznej (mundurki, szkolne, odzież robocza), projektantów, stylistów, dostawców materiałów i odzieży,  dystrybutorów i handlowców.

By ułatwić nawiązywanie kontaków pomiędzy wystawcami a ich potencjalnymi klinetami, przez targami funkcjować będzie tzw. the exhibitor online showroom, gdzie na stronie internetowej prezentowane będą zdjęcia i opisy oferowanych przez wystawców produktów, z którymi będzie można zapoznać się przed targami.

London Garments Expo to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i zapoznania się z najnowszymi trendami w branży odzieżowej.

Więcej o targach dowiedzieć się można na stronie internetowej targów: www.londongarmentsexpo.com, pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz dzwoniąc na numer telefonu: +44 208 8880090.

 

Created by logo1